Autonom eksekutivkomité

formannskapet
President   Juanma Moreno Bonilla
Koordinator formannskapet Juan Manuel Muñoz
Generalsekretær
generalsekretær   Anthony kålmil
Arbeidsleder Generalsekretær Lola Blanco
Koordinator for sosiale nettverk sosiale nettverk Elena Pola
Sekretær sosiale nettverk José Antonio Rodriguez
Ærespresident
Ærespresident Xavier Bocanegra Arenas
Talsperson PP-A
PPA talsperson Maribel Sanchez Torregrosa
Parlamentarisk gruppe PP-A
GPPA-talsperson Anthony Martin Iglesias
GPPA-sekretær Susana stearinlys moral
områdekoordinatorer
Koordinator for landbruk, fiskeri, vann og bygdeutvikling Carmen Crespo Diaz
Koordinator for bærekraft, miljø og økonomi Ramon Fernandez-Pacheco Monterreal
Koordinator for formannskapet, interiør, sosial dialog og administrativ forenkling Antonio Sanz Cabello
Koordinator for justis, lokaladministrasjon og offentlig funksjon Jose Antonio Nieto Ballesteros
Koordinator for promotering, artikulering av territoriet og boliger Rocio Diaz Jimenez
Koordinator for sosial inkludering, ungdom, familier og likestilling Loles Lopez Gabarro
Helse- og forbrukskoordinator Catherine Garcia Carrasco
Koordinator for økonomi, finans og europeiske fond Carolina Spanias dronning
Koordinator for sysselsetting, næringsliv og selvstendig næringsvirksomhet Rocio Blanco Eguren
Koordinator for reiseliv, kultur og idrett Arturo Bernal Bergua
Koordinator for utdanningsutvikling og yrkesopplæring Patricia del Pozo Fernandez

 

visesekretær for organisasjonen
Visesekretær organisasjon Alexander Rosemary
Koordinator organisasjon Francisco Overvektige asparges
områdesekretær organisasjon Roberto castillo
områdesekretær Handlinger og hendelser Anthony Diaz Sanchez
Koordinator Andalusisk samfunnsforum G Cruz Guzman
Visesekretær for kommunepolitikk
Visesekretær Kommunepolitikk Ann Mestre
Koordinator Kommunale initiativ Jose Maria Ponferrada Steppe
områdesekretær Kommunal programmering Manuel Barroso Valdes
områdesekretær Koordinering av lokale enheter Louis Mariano Camacho Nunes
områdesekretær Innovasjon og Kommuneutvikling Almudena Morales Asensio
Koordinator Kommunepolitikk Juan Avila Gutierrez
områdesekretær Kommunepolitikk Manuel Baron Rios
områdesekretær små kommuner José Robles Rodriguez
Koordinator Store kommuner Angeles Munoz Uriol
områdesekretær Provinsens hovedsteder Jose Luis sanz ruiz
områdesekretær Storbyområder Joaquin Villanova
områdesekretær Lokal finansiering Luisa Garcia Chamorro
områdesekretær Kommuner +50,000 XNUMX innbyggere Ann redruello muldyr
områdesekretær Kommuner -50,000 XNUMX innbyggere Anthony Forelsket Aguilar
områdesekretær Kommuner -20,000 XNUMX innbyggere José Veira Villatoro
områdesekretær Kommunale initiativ José loaiza garcia
områdesekretær kommunal utvikling Pedro González Rdguez Albariño

 

Visesekretær for parlamentarisk koordinering
Visesekretær Parlamentarisk koordinering Pamela tarrero hull

SEKRETÆRERE

Koordineringsområdesekretær CARLOS LEÓN

Sekretær for kommisjonsområde FRANCISCO OBLARÉ

KOORDINATORER

Parlamentarikere i Almería                  

JUAN JOSE SALVADOR

Parlamentarikere i Cádiz                      

ANTONIO SALDAÑA

Parlamentarikere i Córdoba                 

BEATRIZ JURY

Parlamentarikere i Granada                 

ROSA FUENTES

Parlamentarikere i Huelva                     

UAN ANTONIO MÁRQUEZ

Parlamentarikere i Jaén                       

MANUEL BONILLA                   

Parlamentarikere i Malaga                   

DOLORES CAETANO

Parlamentarikere i Sevilla                    

MARIA REMEDIOS OLMEDO

Visesekretær for institusjonell koordinering
Visesekretær Institusjonell koordinering Anthony Sanz Cabello
områdesekretær koordinering Lourdes Fuster Martinez
Koordinator Nasjonale varamedlemmer Carlos Rojas Garcia
Visesekretær for strategisk og valganalyse
Visesekretær Strategisk og valganalyse Jacobo blomstrende
Koordinator electoral Miguel Angel torrico
områdesekretær Valganalyse eladia Illescas Estevez
områdesekretær Valgmobilisering Manuel Marmolejo Setien
områdesekretær digital strategi Raul Jimenez Jimenez
områdesekretær kommunal kommunikasjon Marivi Romero Perez
Regissør Permanent treningsskole "Antonio Garrido Moraga" Manuel garcia felix
Visesekretær for økonomi, finans, sysselsetting
Visesekretær Økonomi, finans, sysselsetting Pablo Venzal Contreras
Generelle råd Økonomi, finans, sysselsetting Anthony Hernandez Mancha
Koordinator Økonomi, finans, sysselsetting Juan Bravo Baena
Koordinator Bedriftsseksjon Francisco rodriguez roa
områdesekretær Offentlig-privat samarbeid Eloisa Cabrera Carmona
områdesekretær Økonomisk transformasjon og strukturelle reformer Anthony Saldana Moreno
områdesekretær Emigrasjon og retur av talent José Ortiz Galvan
områdesekretær Hacienda Augustine Aguilera Galvez
områdesekretær Økonomi Carlos grev o'donell
områdesekretær Handle Jose Leocadio Ortega Irizo
områdesekretær Innenriks handel Miguel contraras lopez
områdesekretær Sysselsetting Teresa Ruiz Sillero
områdesekretær Offentlig funksjon Ana Maria vielba gomez
områdesekretær Offentlig sysselsetting Alberto Diaz Lopez
områdesekretær Institusjonelle relasjoner Teresa Astolfi Gonzalez
Koordinator Porter Rafael carmona ruiz
områdesekretær Internasjonal handel Pillar Miranda sølv
områdesekretær Havneaktiviteter José Garcia Fuentes
Visesekretær for landbruk, husdyr, vann og bygdeutvikling
Visesekretær Landbruk, husdyr, vann og bygdeutvikling José Carlos Alvarez Martin
Koordinator Landbruk, husdyr og fiske Carmen Crespo Diaz
Nestleder Landbruk, husdyr og fiske Ana Maria quintana-glidebryteren
Koordinator Vann- og landbrukspolitikk Arancha Martin Moya
Koordinator fra Agro-matindustrien Amos Garcia Bone
områdesekretær Vann Francisco Delgado Bonilla
områdesekretær Husdyrproduksjon María José garcia pelayo
områdesekretær Fiskeri og havbruk Jose Manuel malia martinez
områdesekretær Husdyr og birøkt Bartholomew madrid alm
områdesekretær Unge bønder María José Martin Gómez
områdesekretær Jordbruksproduksjon Juan Diego requena ruiz
områdesekretær Økologisk produksjon Augustine Moral Troy
områdesekretær Eksport og nye markeder Xavier marquez sanchez
områdesekretær Agrifood Innovation Maria Eugenia Moreno Oropesa
områdesekretær Bygdeutvikling Juan Carlos Duarte Canada
Koordinator ALS Mariola Aranda Garcia
områdesekretær landlig kvinne Maria del Carmen Moreno Cordoba
områdesekretær jaktnæring Francisco Miralles Jimenez
områdesekretær Avfolking Álvaro Izquierdo Alvarez
områdesekretær Infrastrukturutvikling i landlige verden Jesus stjerne martinez
områdesekretær Økonomi og landlig entreprenørskap Jose Maria Molina Ruiz
områdesekretær Forvaltning av vannressurser og økonomisk promotering i den landlige verden Isabel Solis Benjumea
Koordinator landlig endring Alberto Sanroman Montero
områdesekretær landlig endring Silvestre slott
områdesekretær Landlig verdenshjelp Angeles Gongora
områdesekretær fylkesaksjon Francisco Salaberri
områdesekretær Impuls demografisk utfordring Pedro godino martin
Visesekretær for helse, ungdom, likestilling og sosial velferd
Visesekretær Helse, Ungdom, Likestilling og Sosial Velferd Beatriz Jury Fdez de Córdoba
Koordinator helse Jesus Aguirre Munoz
Nestleder helse Catalina garcia carrasco
områdesekretær helse Beatriz Jury Fdez de Córdoba
områdesekretær Helsevesen Diego vargas ortega
områdesekretær Sanitærdistrikter Carlos Leon Fortea
områdesekretær Helsefaglige forhold Alberto Fernandez Rodriguez
Koordinator Sosiosanitær og forhold til pasientforeninger José hylletårn
områdesekretær Større Trinidad Rus Molina
områdesekretær Funksjonshemming (ulike evner) Regina Serrano Ferrero
områdesekretær Sanitær utvikling Miguel Angel guzman ruiz
Koordinator Ungdom Harry Rodriguez Flores
områdesekretær Ungdom Isabel Fdez de Liencres
områdesekretær Muligheter José Crespo Guardia
Koordinator Likestilling og sosial velferd Anna Vanessa garcia jimenez
områdesekretær familier Maria Jesus Serrano flaske
områdesekretær likestilling evelia Rincon Cardoso
områdesekretær Sigøynersamfunnet i Andalusia Silvia Heredia
områdesekretær Kvinner ofre for kjønnsvold Lola Romero Lopez
områdesekretær barndom Isabel Diaz Cutino
områdesekretær Familier i fare for sårbarhet José Luis Garcia Martin
Visesekretær for utvikling, territoriell artikulasjon, bolig og rettferdighet
Visesekretær Forfremmelse, territoriell artikulasjon, bolig og rettferdighet Joaquin Camacho
Koordinator Utvikling og planlegging av territoriet marifran Carazo Villalonga
nestleder Utvikling og planlegging av territoriet Anthony granados garcia
områdesekretær infrastrukturer Mercedes Colombo
områdesekretær Territoriell planlegging Anthony Ayllon Moreno
områdesekretær Kommunikasjonsutvikling Luis Miguel Carmona
Koordinator mobilitet Felipe arias palme
områdesekretær mobilitet Berta rug garcia
Koordinator bolig Jose Domingo bøyd vera
områdesekretær bolig Ignacio Roma steinbrudd
områdesekretær Urban utvikling Salvador Lopera kilder
Koordinator Rettferdighet Rosalia Espinosa Lopez
områdesekretær Rettferdighet Juan José ortiz quevedo
områdesekretær Juridiske institusjoner Gonzalo Mochón González klatring
områdesekretær Sikkerhet Hyasint Munoz Madrid
områdesekretær Lovgivningsutvikling Rafael Hernando Friar
Visesekretær for kultur, turisme og idrett
Visesekretær Kultur, turisme og sport Pillar Alonso maler
Koordinator Kultur og arv Patricia av brønnen Fernandez
Nestleder Kultur og arv Macarena O'Neill Orueta
områdesekretær Kulturell innovasjon Miguel Angel arauz rivero
områdesekretær Arv Dugg Diaz Jimenez
områdesekretær Kulturinstitusjoner Maria del Mar Sanchez Star
områdesekretær Kulturelle, kunstneriske og folkloristiske uttrykk Marian Aguilar Rider
områdesekretær Relasjoner til det assosiative stoffet og enheter relatert til Flamenco. Carmen Cespedes Senovilla
Koordinator Turisme Trinidad herrera lorente
Nestleder Turisme Margarita Del Cid Munoz
områdesekretær Turisme Manuel Guzman de la Rosa
områdesekretær Rural turisme Erik Escobedo Jimenez
områdesekretær Kulturturisme Maria Paz Fernandez Lobato
områdesekretær Kystturisme Jose Alberto Armijo Navas
områdesekretær projeksjon Andalusia Rosenkrans Alarcon Manas
områdesekretær Reiselivsinnovasjon olga Carrion Mancebo
områdesekretær Fremme av turisme Antonia ledesma
Koordinator Sport Borja Lenge leve Jimenez
områdesekretær Sport Skum butcha mohamed
Visesekretær for industri og energi
Visesekretær Industri og energi Ann Vielba
områdesekretær teknologiindustrien Mario cortes carvallo
områdesekretær Fornybar energi Beltran Perez Garcia
områdesekretær konsolidert industri Carmelo Romero Hernandez
områdesekretær Ny industriell utvikling og muligheter Jose Maria urban garcia
områdesekretær Utvinningsindustri Miguel Angel Castellon Rubio
områdesekretær Teknologiparker David Toscano Contreras
Visesekretær for utviklingsmiljø, bærekraft og blå økonomi
Visesekretær Utviklingsmiljø, bærekraft og blå økonomi Yolanda Saez Cuevas
Koordinator Klimaendringer    
Koordinator miljø Jose Enrique flekker
områdesekretær miljø José Antonio viquez ruiz
områdesekretær Naturparker María José Lara Serrano
Visesekretær for utdanning, universitet og studentrepresentasjon
Visesekretær Utdanning, universitet og studentrepresentasjon José Carlos garcia garcia
Koordinator Utdanning Miguel Angel ruiz ortiz
områdesekretær Utdanning Antonio Ramon Martin Romero
områdesekretær Videregående opplæring Marine Aguilera Penalver
områdesekretær Grunnutdanning Andrew Parrado Parra
områdesekretær Forholdet til lærerne Rosa Maria Ridder Munoz
Koordinator Universitet Ramón Herrera de las Heras
områdesekretær Universitet Pillar Marin Mateos
NN.GG.
President NN.GG   María José Carmona
Generalsekretær NN.GG   Juan José Grenada Martinez
kasserer
kasserer Ignacio diez bernal
Manager
Manager Alicia marquez castro
Andre avgifter
Provinspresident   Javier Aureliano garcia molina
Provinspresident   Bruno Garcia de Leon
Provinspresident   Adolfo Molina Gascon
Provinspresident   Francisco Rodriguez Guerrero
Provinspresident   Manuel Andres gonzalez rivera
Provinspresident   Erik Dominguez Guerola
Provinspresident   Patricia Navarro Perez
Provinspresident   Ricardo Sanchez Antunez
President provinsråd   Javier Aureliano garcia molina
President provinsråd   Francisco Salt sete
Ordfører hovedstad   María Vazquez Aguero
Ordfører hovedstad   José María Bellido Roche
Ordfører hovedstad   Francisco de la Torre Prados
Vocal   loles Lopez Gabarro
Vocal   Victor Gonzalez
Vocal   Francisco Oblare Torres
Vocal   Isabel Solis Benjumea
Vocal   José Carlos garcia garcia
Vocal   Juan Manuel Romero Munoz
Vocal   Diego vargas ortega
Vocal   Vanessa Beltran Morales
Vocal   Trinidad herrera lorente
Vocal   María José Martin Gómez
Vocal   David Toscano Contreras
Vocal   G Cruz Guzman
Vocal   Miguel Angel guzman ruiz
Vocal   Paqui Rosa
Vocal   Aurelio Romero Giron
Vocal   Ana Maria vielba gomez
Vocal   Anthony Hernandez Mancha
Vocal   Gabino Puche Rodriguez Acosta
Vocal   Xavier Bocanegra Arenas
Vocal   Teofila Martinez Saiz
Vocal   Juan Ignacio Zoido Alvarez
Vocal   Antonio Repullo Milla
CEN Sjefkoordinator Elias Bendodo Benasayag
CEN Viseøkonomisekretær Juan Bravo Baena
CEN Autonom president Juan Manuel Moreno Bonilla
CEN Executive Secretary Organization Engel Gonzalez Muñoz
CEN Vocal loles Lopez Gabarro
CEN Vocal Juan Avila Gutierrez
CEN Vocal Ramón Fernandez Pacheco
CEN Vocal José María Bellido Roche
President Valgkomité loles Lopez Gabarro
Sekretær Valgkomité Francisco Gongora
President Rettighets- og garantiutvalget Manuel Oppmerksomhet Robledo
Sekretær Rettighets- og garantiutvalget Avelino Barrionuevo general
President Advisory Board Gabriel Amat Ayllon
President Expert Advisory Board Thomas Burgos
styreleder Interparlamentarisk union Carolina Spanias dronning
Sekretær Interparlamentarisk union Rosalia Espinosa Lopez
President Interkommunalt forbund José Ignacio landaluce calleja
Sekretær Interkommunalt forbund Jorge Muriel Jimenez
President Andalusisk ordførerråd Jose Maria Bellido Roche
Sekretær Andalusisk ordførerråd Juan Manuel Gonzalez Camacho
CCAA senator   Elias Bendodo Benasayag
CCAA senator   Juan Bravo Baena
CCAA senator   Xavier Bocanegra Arenas
CCAA senator   María José Garcia-Pelayo Jurado
CCAA senator   Teresa Ruiz-Sillero
MEP   Juan Ignacio Zoido Alvarez
Provinsens generalsekretær   Ramón Fernandez Pacheco
Provinsens generalsekretær   Almudena Martinez del Junco
Provinsens generalsekretær   Araceli cabrera hår
Provinsens generalsekretær   Jorge Saavedra Requena
Provinsens generalsekretær   Berta rug garcia
Provinsens generalsekretær   Elena gonzalez gonzalez
Provinsens generalsekretær   José Ramón carmona sanchez
Provinsens generalsekretær   Jose Ricardo Garcia Roman
Rådgiver Formannskap, interiør og sosial dialog Anthony Sanz Cabello
rådgiver Økonomi og finans Carolina Spanias dronning
rådgiver Utdanningsutvikling og yrkesopplæring Patricia del Pozo Fernandez
rådgiver Sysselsetting, næringsliv og selvstendig næringsvirksomhet Dugg Hvit Eguren
rådgiver Helse og forbruk Catalina garcia carrasco
rådgiver Landbruk og vann Carmen Crespo Diaz
Rådgiver Turisme, kultur og sport Arthur Bernal
rådgiver Utbygging og Bolig Dugg Diaz Jimenez
rådgiver Sosial integrering, ungdom, familier og likestilling loles Lopez Gabarro
Rådgiver Bærekraft, miljø og blå økonomi Ramón Fernandez-Pacheco Monterreal
Rådgiver Justis, lokaladministrasjon og offentlig funksjon José Antonio Barnebarn Ballesteros
Provinsiell parti-regjeringskoordinator   Arancha Martin Moya
Provinsiell parti-regjeringskoordinator   Mercedes Colombo
Provinsiell parti-regjeringskoordinator   Adolfo Molina Rascon
Provinsiell parti-regjeringskoordinator   Anthony granados garcia
Provinsiell parti-regjeringskoordinator   Bella Sommer Dominguez
Provinsiell parti-regjeringskoordinator   Jesus stjerne martinez
Provinsiell parti-regjeringskoordinator   Patricia Navarro Perez
Provinsiell parti-regjeringskoordinator   Ricardo sanchez antunez
Provinsiell parti-regjeringskoordinator   Vicente piske deg opp
Tidligere PP-president   Gabino Puche Rguez Acosta
Tidligere PP-president   Teofila martinez saiz
Tidligere PP-president   Xavier Bocanegra Arenas
Tidligere PP-president   Juan Ignacio Zoido Alvarez
Presidentbetegnelse Ordfører i Villanueva del Ariscal martin castro tårnene
Presidentbetegnelse Ordfører i Arquillos Miguel Angel Manrique frisyre

Slutten av listen over posisjoner til Popular Party of Andalusia.